מה תקבלו בשירותי חברת ניקיון משרדים?

עוד ועוד אנשים נהנים מעבודה במשרדים שונים שחלקם מחולקים וחלקם חללי עבודה משותפים, ומה שחשוב לכולם הוא מצב התחזוקה שלהם. חברת ניקיון משרדים שדואגת לכל סביבת עבודה באופן כזה שנעים לבוא לשם כל יום ולעבוד לפעמים אפילו סביב השעון היא חברה שצריכה לספק שירותים אמינים ומוקפדים, וזה בדיוק מה שחברת לירן אחזקות מציעה.

 

  • בכל משרד ובכל חברה יש את השטח הוא שבו לא נגעו כבר שנים והוא בדרך כלל מאחסן ארגזי ארכיון, ציוד שיצא משימוש ושאר מכשירים וכלים. אחת לכמה זמן מומלץ מאוד להזמין חברת ניקיון שמתמחה גם בניקוי ארונות ומחסנים ושטחי אחסון כדי לנקות, למיין, לזרוק ולסדר את המחסנים שלכם ולפנות שטחים וארונות מכל מה שלא צריך.
  • ניקוי המטבח והשירותים הוא החלק היומי ההכרחי בכל משרד. אלה הם מקומות שמשתמשים בהם יותר מכל ועל כן חייבים לשמור בהם על ניקיון מקסימלי והיגיינה.
  • פוליש לרצפות נותן לכל משרד את המראה היוקרתי והאלגנטי שמחפשים כל כך הרבה כדי להציג ללקוחות. אתם צריכים חברה שעושה זאת בסטנדרט מעולה של ביצוע וגימור מעולה, וגם תוכל לתחזק רצפה כזו לאורך זמן ובקביעות.
  • חלונות במקומות גבוהים וחלונות של משרדים הם בדרך כלל חלונות קשים לניקוי בגלל העובי והתצורה שלהם. לצורך ניקיון שלהם יש להכשיר צוותים מיוחדים שמטפלים בניקוי ובהברקה שלהם בכל גובה. עובדי הניקיון של חברתנו מתמחים בכך ומקבלים הסמכה לעבודה בגובה ועל חלונות מהסוג הזה בכדי לנקות אותם בצורה מיטבית.
  • ניקיון של מכשירים חשמליים ורגישים כמו מחשבים וציוד ממוכן במשרד מחייב עבודה רגישה וזהירה מבלי לקלקל ומבלי לפספס את כל האבק והלכלוך שמצטבר במכשירים כאלה בדרך כלל.

 

לעבוד עם הטובים ביותר

חברת ניקיון משרדים שמספקת לכם מעטפת שירותים לכל צורך היא חברה שאתם יכולים לסמוך עליה. חברת לירן אחזקות משתדלת לספק את כל הצרכים של חברות ומשרדים כדי להבטיח גם ניקיונות וגם תחזוקה ברמה גבוהה. חברתנו מעמידה לרשותכם צוותי ניקיון ותחזוקה לכל מטרה.

למעלה

 

מעוניין באחזקה או ניקיון? הגעתם בדיוק למקום הנכון! מלאו בקצרה את הטופס המצורף כדי לקבל הצעת משתלמת במיוחד מהמומחים שלנו בניקיון ואחזקת מבנים, אנו מתחייבים ליצור קשר לתיאום פגישה בהקדם האפשרי על מנת לתת מענה לדרישות שלכם.

 

התקשרו עכשיו :6222655 – 04

חברת ניקיון משרדים - צור קשר

    ּ